Diablo III Nasıl Kayıt Olunur?

Diablo III Nasıl Kayıt Olunur?

Diablo III Kayıt Ol

Diablo III Nasıl Kayıt Olunur? Konusu Hakkında : Diablo III, Blizzard Entertainment tarafından oyun severlere sunulan bir oyundur. Diablo 3’ü kayıt olup indirebilir ve dilediğiniz zaman oynayabilirsiniz. Kayıt olma işlemi için ise arama motorlarını ya da oyun sitelerini kullanabilirsiniz.Diablo III Nasıl Kayıt Olunur? 

Özellikle de Diablo III ana sayfasında bulunan ‘‘kayıt ol’’ linkine tıklayarak karşınıza çıkacak formu doldurabilir ve kısa bir sürede kayıt olabilirsiniz. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra oyuna giriş yapabilmek için ‘‘oturum aç’’ sekmesinden hesabınıza ulaşabilirsiniz. Paralı bir oyun olan Diablo 3, tek sefer ödemeli olup pek çok siteden ücretsiz deneme sürümüne ulaşmak mümkündür.

Diablo III Nasıl Oynanır?

Diablo III Nasıl Kayıt Olunur?

Diablo III Nasıl Kayıt Olunur?

Bir seri oyun olan Diablo III 2012 yılında piyasaya çıkmıştır. Caldeium ve Tristram gibi haritalarla yönlendirilen oyunda haritalar üzerinde çeşitli buff’lar bulunmaktadır. Bu buff’ları aldığımızda ise çeşitli özellikler kazanmakta ve yeteneklerimiz artmaktadır. Diablo 3, serinin diğer oyunlarına göre daha kolay oynanabilmekte ve daha basit olarak tasarlanmıştır. Ayrıca oyunda eşyalarımızı satabileceğimiz bir de açık arttırma pazarı bulunmaktadır. Oyun 5 kişiye kadar bir grupla da oynanabilmektedir.

Farklı ve eğlenceli bir oyun olan Diablo 3’te kendi oyununuzu kurabilir ya da başkalarının oyunlarına katılabilirsiniz. Ayrıca kendi oyununuza başkalarının katılmasını da engelleyebilirsiniz. Crusader isimli karakter, yeni sınıflar, yeni büyüler ve yeni yetenekler ile oyun oldukça eğlenceli ve hoş saatler geçirmeyi sağlamaktadır.

Oyunda Prima Evil’ları barındıran Black Soulstone etrafa kötülük saçmaktadır. Fazladan altın ve tecrübe puanı almak için de ödül görevleri bulunmaktadır. Her Act 5 görevden oluşmaktadır. Rift Keystone ve Blood Shard gibi ödüller de kazanabilmektesiniz.

Diablo III Nasıl ve Nereden İndirilir?

BLİZZARD Entertainment tarafından 2012 yılında piyasaya sürülen ve bir seri oyunun devamı olan Diablo 3, oyun severlerin oldukça ilgisini çekmekte ve sevilerek takip edilmektedir. Fakat paralı bir oyun olması sebebiyle de pek çok insan Diablo 3’ü internetten indirip oynayamamaktadır. Arama motorlarından girilebilen oyun sitesinden satın alınabilen oyun için ise bir kez para ödemek ve oynarken de çevrimiçi olmak gerekmektedir. Tek kişilik ya da grup olarak oynanabilecek olan oyun için oyunun web sitesine giriş yapmak yeterlidir.

Diablo III indirmek için tıklayınız.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Benzer Haberler

akilli-telefon-sarj-tuketimi

IOS ve Android Şarj Tüketimi

IOS ve Android Şarj Tüketimi

Günümüzde insanların bir parçası haline gelen akıllı telefonların her geçen ...

toyota-chr-yakit-tuketimi

Yeni Toyota C-HR Yakıt Tüketimi

Yeni Toyota C-HR Yakıt Tüketimi

Toyota C-HR, bilindik Toyota tasarımlarının çok daha dışında iç tasarıma ...

Acer-C7-Chromebook-2013-Luis-Roca-Flickr-930x620

Chrome, Android versiyonu iyileştirildi

Chrome, Android versiyonu iyileştirildi

En çok kullanılan internet tarayıcısı olan Chrome, Android sürümü için iyileştirme güncelleştirmesi yayınladı....

android-cihazinizda-isinize-yarayacak-kodlar

Android 6’nın son kullanım oranları

Android 6’nın son kullanım oranları

Google tarafından geliştirilen mobil işletim sistemi Android 6, henüz en çok kullanım oranına erişebilmiş değil. Konuyla ilgili rapor paylaşıldı...

Galaxy S7 11.8 milyon adet

İşte 2016’nın en çok satan Android telefonları

İşte 2016’nın en çok satan Android telefonları

Strategy Analytics, 2016’nın ilk yarısında en çok satan Android telefonları açıkladı. ...

instagram-coklu-hesap-670x248

İnstagram Snapchat ve Stories özelliklerini başlattı

İnstagram Snapchat ve Stories özelliklerini başlattı

Son dönemde atılımları ile dikkat çeken İnstagram, Snapchat’tan sonra Stories özelliğini de kullanıma sundu. ...

samsung

Samsung Cloud servisi geliyor

Samsung Cloud servisi geliyor

Geçtiğimiz gün Galaxy Unpacked adında yeni bir konferans düzenleyen Samsung Cloud servisini bu esnada duyurmayı ihmal etmedi....