Dragon Age: Inquisition Nasıl Kayıt Olunur?

Dragon Age: Inquisition Nasıl Kayıt Olunur?

Dragon Age: Inquisition Kayıt Ol

Dragon Age: Inquisition Nasıl Kayıt Olunur? Konusu Hakkında : BioWare tarafından geliştirilen Dragon Age: Inquisition, Electronic Arts tarafından yayımcılığı yapılan bir online oyundur. Aslında Dragon Age: Inquisition oyunu kayıtla değil de satın alınarak oynanabilen bir video oyunudur. Arama motorlarından oyunun ana sayfasına giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımda bulunan ‘‘hemen al’’ linkine tıklayarak oyunu satın almak mümkündür. Dragon Age: Inquisition Nasıl Kayıt Olunur?

Dragon Age Engizisyon ve Dragon Age Engizisyon Dijital Delux seçeneklerinden birine 59,99 ya da 69,99 euro ödeyerek sahip olmak mümkündür. dilediğiniz seçeneğin ‘‘şimdi al’’ linkine tıkladıktan gerekli formu doldurup oyunu satın alabilirsiniz.

Dragon Age: Inquisition Nasıl Oynanır?

Dragon Age: Inquisition Nasıl Kayıt Olunur?

Dragon Age: Inquisition Nasıl Kayıt Olunur?

Dragon Age: Inquisition oyununu oynamaya başlamadan önce ana sayfanın üst kısmında bulunan ‘‘oyun bilgisi’’ kısmından ‘‘karakterler’’ bölümü seçilerek heroes sayfası açılır. Daha sonra ise karakterlerden dilediğinizi seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Yapılan keşifler ve tamamlanan görevlerle birlikte görev haritası genişlemektedir.

Oyun, yaşanan felaketler nedeniyle kargaşanın hâkim olduğu ve gökyüzünde ejderhaların gezdiği Thedas topraklarında geçmektedir. Oluşan bu kaosu yok etmek ve ejderhaları öldürmek için ise Inquisition’ın lideri olarak size ve grubunuzdaki efsanevi kahramanlara büyük bir görev düşmektedir. Gizli mağaraları keşfetmek, yaratıkları alt etmek gibi görevler alınan oyunda heyecan ve aksiyon doruklarda gezmektedir. Ayrıca oyunda korunaklı bölgelerinizin ve kalelerinizin görünüşlerini değiştirebilir, dünyaya fiziksel değişiklikler yaratabilir, grubunuzun gücünü arkanıza alarak sayısız keşiflere çıkabilirsiniz.

Dragon Age: Inquisition Nasıl ve Nereden İndirilir?

Online oyunlar günümüzde pek çok insanı bilgisayar başına hapsetmektedir. Saatlerce ve bıkmadan oynanan oyunlardan biri de Dragon Age: Inquisition’dur. Çevrimiçi oynamaya gerek bırakmadan satın alınarak oynanabilen oyun için pek çok oyun sitesi hizmet vermektedir. Arama motorlarından ulaşılabilen bu oyun sitelerinde satın al seçeneğini seçerek oyunu satın almanız ve dilediğiniz zaman oynayabilmeniz mümkündür. Hatta bazı sitelerde farklı versiyonlarının tek tek satılmasının yanı sıra toplu paket halinde de oldukça cazip fiyatlara satılmaktadır. Ancak bazı oyun sitelerine ücretsiz üye olunarak da bazı oyunların yanı sıra Dragon Age: Inquisition oyununu oynamak da mümkündür. Bazı oyun sitelerinde ise Dragon Age: Inquisition oyunu 168 TL’ye satılmaktadır.

Dragon Age: Inquisition İndirmek İçin Tıklayınız.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Benzer Haberler

akilli-telefon-sarj-tuketimi

IOS ve Android Şarj Tüketimi

IOS ve Android Şarj Tüketimi

Günümüzde insanların bir parçası haline gelen akıllı telefonların her geçen ...

toyota-chr-yakit-tuketimi

Yeni Toyota C-HR Yakıt Tüketimi

Yeni Toyota C-HR Yakıt Tüketimi

Toyota C-HR, bilindik Toyota tasarımlarının çok daha dışında iç tasarıma ...

Acer-C7-Chromebook-2013-Luis-Roca-Flickr-930x620

Chrome, Android versiyonu iyileştirildi

Chrome, Android versiyonu iyileştirildi

En çok kullanılan internet tarayıcısı olan Chrome, Android sürümü için iyileştirme güncelleştirmesi yayınladı....

android-cihazinizda-isinize-yarayacak-kodlar

Android 6’nın son kullanım oranları

Android 6’nın son kullanım oranları

Google tarafından geliştirilen mobil işletim sistemi Android 6, henüz en çok kullanım oranına erişebilmiş değil. Konuyla ilgili rapor paylaşıldı...

Galaxy S7 11.8 milyon adet

İşte 2016’nın en çok satan Android telefonları

İşte 2016’nın en çok satan Android telefonları

Strategy Analytics, 2016’nın ilk yarısında en çok satan Android telefonları açıkladı. ...

instagram-coklu-hesap-670x248

İnstagram Snapchat ve Stories özelliklerini başlattı

İnstagram Snapchat ve Stories özelliklerini başlattı

Son dönemde atılımları ile dikkat çeken İnstagram, Snapchat’tan sonra Stories özelliğini de kullanıma sundu. ...

samsung

Samsung Cloud servisi geliyor

Samsung Cloud servisi geliyor

Geçtiğimiz gün Galaxy Unpacked adında yeni bir konferans düzenleyen Samsung Cloud servisini bu esnada duyurmayı ihmal etmedi....