Facebook giriş yapamıyorum sorunu

Facebook giriş yapamıyorum sorunu

Facebook giriş yapamıyorum

Facebook’a giriş yapmak için lazım olan şey kullanıcı adınız – mail – URL ve paroladır. Bu formu doldurduktan sonra rahatlıkla Facebook’a giriş yapabilirsiniz.
Fakat bunları doğru doldurmanıza rağmen giriş yapamıyorsanız şifrenizin çalınma olanağı da oldukça yüksektir. Bu nedenden dolayı da hesabınızı almak için Facebook yetkililerine başvurmak ve kimliğinizi onlara kopya olarak yollayarak şifrenizi tekrar talep edebilirsiniz. Şimdi sizlere Facebook ile alakalı giriş yapma sorunlarını tanıtacağımız bir yazı sunacağız.

Facebook giriş yapamıyorum sorunu

Facebook giriş yapamıyorum sorunu

Facebook giriş yapma, günümüzün 1,4 milyar insan tarafından tercih edilen bir uygulama çeşididir. Aktif olarak 1,4 milyardan fazla insanın tercih ettiği bu uygulama sayesinde de kişiler artık sosyal mecralar üzerinden Facebook giriş yap uygulamasını tercih ediyorlar.

Giriş yaparken yaşadığınız anlık sorunları durdurmak için sizlere bir yöntem sunabilir. Telefon aktivasyon kodu talebi! Artık Facebook, kişilerin kimliklerini koruyabilmek ve gizli tutabilmek için bu tip yöntemleri tercih etmenizi talep ediyor. Telefona gelen kod sayesinde giriş sonrasında, anlık kodu kullanarak bu tip uygulamanın gerçekleşmesi ve bir geçici şifre ile giriş yaparak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlamaktadır. bu da sizler için olası bir felaketi engelleyeceği gibi, kısmen bazı sorunları da ön plana çıkartabilir.

Bunlardan en çok bilineni ise şudur. Örneğin telefonunuz çalındı ya da bozuldu. Artık bir kod gelmeyeceği gibi sizlere de bu durum da Facebook yetkililerine ulaşmak kalıyor. Ulaşamadığınız durumlar da ise artık profiliniz kullanılamaz bir hal de alabilir. Bu nedenden kaynaklı, lazım olan tek şey en doğru şekilde profili kullanmak ve oluşturmaktır. Facebook’un gündelik yaşantısında sizlere sağladığı bu katkıları sayesinde de profilin kullanabilme olanakları fazlası ile mevcut olmaktadır.

Ayrıca Facebook, artık pek çok temel bilginizi sakladığından sebep, bu tip aktivasyon işlemlerine başvurmanız adına sizleri sıklıkla uyarıyor. Aksi halde beklenmedik felaketler ve durumlar da söz konusu olabilir. Bunların ortaya çıkmaması için Facebook giriş yapma kısmında mutlaka aktivasyon kodlarından mail ya da telefonu aktif etmeniz gerekmektedir.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Benzer Haberler

akilli-telefon-sarj-tuketimi

IOS ve Android Şarj Tüketimi

IOS ve Android Şarj Tüketimi

Günümüzde insanların bir parçası haline gelen akıllı telefonların her geçen ...

toyota-chr-yakit-tuketimi

Yeni Toyota C-HR Yakıt Tüketimi

Yeni Toyota C-HR Yakıt Tüketimi

Toyota C-HR, bilindik Toyota tasarımlarının çok daha dışında iç tasarıma ...

Acer-C7-Chromebook-2013-Luis-Roca-Flickr-930x620

Chrome, Android versiyonu iyileştirildi

Chrome, Android versiyonu iyileştirildi

En çok kullanılan internet tarayıcısı olan Chrome, Android sürümü için iyileştirme güncelleştirmesi yayınladı....

android-cihazinizda-isinize-yarayacak-kodlar

Android 6’nın son kullanım oranları

Android 6’nın son kullanım oranları

Google tarafından geliştirilen mobil işletim sistemi Android 6, henüz en çok kullanım oranına erişebilmiş değil. Konuyla ilgili rapor paylaşıldı...

Galaxy S7 11.8 milyon adet

İşte 2016’nın en çok satan Android telefonları

İşte 2016’nın en çok satan Android telefonları

Strategy Analytics, 2016’nın ilk yarısında en çok satan Android telefonları açıkladı. ...

instagram-coklu-hesap-670x248

İnstagram Snapchat ve Stories özelliklerini başlattı

İnstagram Snapchat ve Stories özelliklerini başlattı

Son dönemde atılımları ile dikkat çeken İnstagram, Snapchat’tan sonra Stories özelliğini de kullanıma sundu. ...

samsung

Samsung Cloud servisi geliyor

Samsung Cloud servisi geliyor

Geçtiğimiz gün Galaxy Unpacked adında yeni bir konferans düzenleyen Samsung Cloud servisini bu esnada duyurmayı ihmal etmedi....