Instagram resim silme işlemleri

Instagram resim silme işlemleri

Instagram resim silme

Instagram profili olan arkadaşlar, genellikle mobil girişler de bu profili yönetme hususunda zorluklar çekebiliyor. Bu nedenden dolayı da sizlere kısa bir bilgi aktarımı yapacağız. Bugün ki konumuzun başlığı da Instagram da fotoğraf nasıl silinir oldu.

Instagram resim silme işlemleri

Instagram resim silme işlemleri

Instagram da fotoğraf silmek oldukça basit bir yöntemdir. Örneğin bir fotoğraf yüklediniz ve daha sonra silme kararı aldınız. Bunun pek çok sebebi olabilir. ailenizden çekinebilirsiniz, kız veya erkek arkadaşınız sorun çıkartabilir ya da fotoğrafı kişisel olarak daha sonraları beğenmeyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey silmek istediğiniz fotoğrafı seçmek ve daha sonrasında da “…” olan kısma bir kez tıklayarak “sil” kısmına tıklamak ve fotoğrafı yok etmektir.

Genel olarak Instagram fotoğraf silme işlemi Iphone ve Samsung (diğer android kapsamlı tarayıcılar) olarak ikiye ayrılmış olarak görünse de, tema aynı olduğu için tek bir işlem durumu söz konusu olacaktır. noktalı işarete tıklandığı zaman Instagram sizlere yeni bir menü açacağından dolayı buradan silme işlemleri gerçekleştirilebilir. Silme işleminden sonra da fotoğraf kalıcı olarak silinecektir.

Fakat dikkat etmeniz gereken başka bir ayrıntı daha var! Fotoğraf paylaşımı yaparken aynı zaman da, aynı fotoğrafı isterseniz diğer bağlantılı sosyal medya hesaplarınızda da paylaşabileceğinizden dolayı, öncelikle buralardan da kontrol etmelisiniz. Örneğin, paylaşım yapılırken Facebook ve Twitter hesaplarınızda da paylaşım yapmayı seçtiğinizi var sayalım. Bunlar seçildiği zaman Instagram otomatik olarak buralarda da paylaşım yapacağından dolayı silmenizi öneririz. Aksi halde sadece Instagramdan seçip silmeniz durumunda Facebook ve diğer seçtiğiniz sosyal medya hesaplarınız da fotoğraf durmaya devam edecektir. Buralara da girerek silme işlemini tamamlamalı ve böylelikle fotoğrafı her yerden kaldırmış olmalısınız. Genel olarak Instagram hesabından yapılan bu köklü değişiklikler sayesinde artık tüm sayfalar kolayca yönetilebiliyor ve ortada ki sorunlar kökten çözülmüş hale ulaşıyor.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Benzer Haberler

akilli-telefon-sarj-tuketimi

IOS ve Android Şarj Tüketimi

IOS ve Android Şarj Tüketimi

Günümüzde insanların bir parçası haline gelen akıllı telefonların her geçen ...

toyota-chr-yakit-tuketimi

Yeni Toyota C-HR Yakıt Tüketimi

Yeni Toyota C-HR Yakıt Tüketimi

Toyota C-HR, bilindik Toyota tasarımlarının çok daha dışında iç tasarıma ...

Acer-C7-Chromebook-2013-Luis-Roca-Flickr-930x620

Chrome, Android versiyonu iyileştirildi

Chrome, Android versiyonu iyileştirildi

En çok kullanılan internet tarayıcısı olan Chrome, Android sürümü için iyileştirme güncelleştirmesi yayınladı....

android-cihazinizda-isinize-yarayacak-kodlar

Android 6’nın son kullanım oranları

Android 6’nın son kullanım oranları

Google tarafından geliştirilen mobil işletim sistemi Android 6, henüz en çok kullanım oranına erişebilmiş değil. Konuyla ilgili rapor paylaşıldı...

Galaxy S7 11.8 milyon adet

İşte 2016’nın en çok satan Android telefonları

İşte 2016’nın en çok satan Android telefonları

Strategy Analytics, 2016’nın ilk yarısında en çok satan Android telefonları açıkladı. ...

instagram-coklu-hesap-670x248

İnstagram Snapchat ve Stories özelliklerini başlattı

İnstagram Snapchat ve Stories özelliklerini başlattı

Son dönemde atılımları ile dikkat çeken İnstagram, Snapchat’tan sonra Stories özelliğini de kullanıma sundu. ...

samsung

Samsung Cloud servisi geliyor

Samsung Cloud servisi geliyor

Geçtiğimiz gün Galaxy Unpacked adında yeni bir konferans düzenleyen Samsung Cloud servisini bu esnada duyurmayı ihmal etmedi....