İşte para kazandıran oyunlar!

Police

İnternetten para kazanmanın bir yolu da oyun oynamak. Yanlış duymadınız, oyun oynarken hem eğlenip hem de para kazanmanız mümkün. Nasıl mı? detaylar haberimizde

Counter-Strike 121 Milyon Dolar Hasılat

Counter strike hepimizin bildiği popüler oyunlardan biri. Dışarıdan bakıldığında timler halinde, bir biri ile savaşan 2 grup olarak görünmektedir. Ancak şuan bu oyunun online versiyonları mevcut. Counter-Strike Global Offensive’de çeşitli silahlarınız için değişik modeller alıp satmak mümkün. Yine bu oyunun oynandığı server’ların ticareti de oldukça popüler.

 

Team Fortress 2 139 Milyon Dolar Gelir

Dünya genelinde oldukça popüler olan online Team Fortress 2 oyunundan, para kazanmakta olan birçok oyuncu mevcut. Oyun içerisinde key, bud, bill gibi temleri satılarak özellikle paypal üzerinden para kazanılıyor. Yine oyun karakteri seviye gibi kriterler de satış konusu olabiliyor.

 

Facebook oyunlarından para kazanmak

Günümüzün en büyük sosyal ağı olan facebook’ ta oynanan oyunlardan da para kazanmak mümkün. Birçok yazılımcı sosyal ağların popülaritesini kullanarak facebook’ ta oynanan online oyunlardan para kazanmayı hedefliyor. Belirli bir bütçe ile bir facebook oyun uygulaması yazdırarak para kazanmak mümkün olduğu gibi, oyunlar içerisinde çeşitli özellik ve seviyelerin satılması yöntemi ile de para kazanılabiliyor.

 

Metin2 oynayarak para kazanmak

Daha çok yeni nesilin tercih ettiği bu oyunda, karakterinizi güçlendirerek bu karakter üzerinden, özellik satışı yaparak para kazanabilirsiniz. En çok para kazandıran oyunlar listesinde olan metin2 para kazanmak isteyen kullanıcılar için ideal oyunlardan biri olma özelliği taşımaktadır.

 

Knight Online Para Kazandırıyor

Knight online oyunu da piyasaya sürüldüğü tarihten bugüne kadar para kazanmayı hedefleyen kişilerin tercihi olmaya devam ediyor. Bu oyun da Metin2′ de olduğu gibi, silah, özellik, seviye ve oyun pazarı satışı/alışı yapılabiliyor. Oyun içerisinde pazar adı verilen bir bölümde bu özelliklerin satışı yapılabiliyor.

 

Market Glory oyna para kazan

Strateji oyunlarından olan market glory oyununda, çalışarak, kendi şirketinizi kurup işleterek para kazanmanız mümkün. Oyunda kazandığınız paraları ise euroya çevirerek para kazanabiliyorsunuz. Oyunun en büyük kazanç yöntemi de referanslardır. Eğer arkadaşlarınızı kendi referansınız ile oyuna davet ederseniz kazancınız artmaktadır.

 

Goal Tycoon para kazandırıyor

Futbol menajerliği oyunlarının arasında en çok para kazandıran oyunlardan biri olan goal tycoon birçok futbol tutkunu tarafından tercih ediliyor. Futbol oyunlarını seven tutkunlar için zevkle para kazandıran oyun birçok kişi tarafından tavsiye edilmektedir.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Benzer Haberler

akilli-telefon-sarj-tuketimi

IOS ve Android Şarj Tüketimi

IOS ve Android Şarj Tüketimi

Günümüzde insanların bir parçası haline gelen akıllı telefonların her geçen ...

toyota-chr-yakit-tuketimi

Yeni Toyota C-HR Yakıt Tüketimi

Yeni Toyota C-HR Yakıt Tüketimi

Toyota C-HR, bilindik Toyota tasarımlarının çok daha dışında iç tasarıma ...

Acer-C7-Chromebook-2013-Luis-Roca-Flickr-930x620

Chrome, Android versiyonu iyileştirildi

Chrome, Android versiyonu iyileştirildi

En çok kullanılan internet tarayıcısı olan Chrome, Android sürümü için iyileştirme güncelleştirmesi yayınladı....

android-cihazinizda-isinize-yarayacak-kodlar

Android 6’nın son kullanım oranları

Android 6’nın son kullanım oranları

Google tarafından geliştirilen mobil işletim sistemi Android 6, henüz en çok kullanım oranına erişebilmiş değil. Konuyla ilgili rapor paylaşıldı...

Galaxy S7 11.8 milyon adet

İşte 2016’nın en çok satan Android telefonları

İşte 2016’nın en çok satan Android telefonları

Strategy Analytics, 2016’nın ilk yarısında en çok satan Android telefonları açıkladı. ...

instagram-coklu-hesap-670x248

İnstagram Snapchat ve Stories özelliklerini başlattı

İnstagram Snapchat ve Stories özelliklerini başlattı

Son dönemde atılımları ile dikkat çeken İnstagram, Snapchat’tan sonra Stories özelliğini de kullanıma sundu. ...

samsung

Samsung Cloud servisi geliyor

Samsung Cloud servisi geliyor

Geçtiğimiz gün Galaxy Unpacked adında yeni bir konferans düzenleyen Samsung Cloud servisini bu esnada duyurmayı ihmal etmedi....