Minecraft indir ve Minecraft nasıl oynanır

Minecraft indir ve Minecraft nasıl oynanır

Minecraft indir ve Nasıl Kayıt Olunur?

Minecraft indir ve Minecraft nasıl oynanır

Minecraft indir ve Minecraft nasıl oynanır

Minecraft, küplerle çeşitli tasarımlar yapılmasını sağlayan bir oyundur. Oyun 2 boyutlu ve 3 boyutlu olarak oynanabilmektedir. Minecraft’a kayıt olabilmek için öncelikle bilgisayarınızın internet tarayıcısının adres çubuğuna oyunun adını yazmak gerekmektedir. Daha sonra ise oyunun resmi sayfasına giriş yapılmalıdır. Ana sayfanın üst kısmında yer alan register yani kayıt ol linkine tıklayarak açılan form doldurulmalıdır. Formda yer alan e-mail adresine gelen şifreyi de tekrar forma ekleyip oturum açarak giriş yapabilirsiniz.

Minecraft’a kayıt olmak için ayrıca Minecraft sitesine giriş yaptıktan sonra Buy Now yazısının altında bulunan download’a tıklayarak indireceğiniz versiyonu seçerek de kayıt olabilmektesiniz.

Minecraft Nasıl Oynanır?

Minecraft, kırma ve bloklar yerleştirme esasına dayanan bir oyundur. Oyun, geceleri canavarlara karşı korunma amaçlı olarak yapılar inşa edilmesine dayanmaktadır. Ancak daha sonra oyuncular oldukça yaratıcı şeyler inşa etmeye başlamaktadırlar. Oyunda oyuncunun karşısına çıkan koyunun yününde yatak yapılabilmektedir. Karşınıza kömür çıktığında ise yiyecekleri ısıtabilir, kumu eriterek cam elde edebilirsiniz. Ayrıca oyunda karşınıza çıkan ağaçları keserek de eşyalar yapabilmektesiniz. Her bir kareye bir adet ağaç koyarak crafting table yapabilirsiniz. Oyuna ilk başlayanların gece olana kadar barınacak bir yer yapmaları gerekmektedir. Ağaç kesebilmek için balta ve kömür kazabilmek için de kazmaya ihtiyacınız olacaktır. Bu nedenle de craftingin her bir karesine odun koyarak bunları elde edebilmektesiniz.  Oyunda odunlardan ev, yünden yatak, taşlardan ocak elde edebiliyor ve zombilerle savaşarak hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

Minecraft Nasıl ve Nereden İndirilir?

Minecraft iki şekilde indirilebilmektedir. Birincisi ücretli olan satın alma yöntemidir. Diğeri ise oyunu satın almak istemeyenler için ücretsiz indirme yöntemidir. Minecraft indirebilmek için bilgisayarınızın arama motorunun adres çubuğuna, video paylaşım sitelerine ya da oyun indirme sitelerine Minecraft yazmanız ve siteye girmeniz gerekmektedir. Ana sayfada sağ alt kısımda yer alan indir butonuna tıklayarak da oyunu indirmeniz oldukça kolaydır. Download’dan oyunu ücretsiz olarak indirmek ve oynamak da mümkündür. Minecraft’ı indirebilmek için öncelikle kayıt olup hesabınıza giriş yapmalı ve Buy Now linkine tıklamalısınız.

Minecraft İndirmek İçin Tıklayınız.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Benzer Haberler

akilli-telefon-sarj-tuketimi

IOS ve Android Şarj Tüketimi

IOS ve Android Şarj Tüketimi

Günümüzde insanların bir parçası haline gelen akıllı telefonların her geçen ...

toyota-chr-yakit-tuketimi

Yeni Toyota C-HR Yakıt Tüketimi

Yeni Toyota C-HR Yakıt Tüketimi

Toyota C-HR, bilindik Toyota tasarımlarının çok daha dışında iç tasarıma ...

Acer-C7-Chromebook-2013-Luis-Roca-Flickr-930x620

Chrome, Android versiyonu iyileştirildi

Chrome, Android versiyonu iyileştirildi

En çok kullanılan internet tarayıcısı olan Chrome, Android sürümü için iyileştirme güncelleştirmesi yayınladı....

android-cihazinizda-isinize-yarayacak-kodlar

Android 6’nın son kullanım oranları

Android 6’nın son kullanım oranları

Google tarafından geliştirilen mobil işletim sistemi Android 6, henüz en çok kullanım oranına erişebilmiş değil. Konuyla ilgili rapor paylaşıldı...

Galaxy S7 11.8 milyon adet

İşte 2016’nın en çok satan Android telefonları

İşte 2016’nın en çok satan Android telefonları

Strategy Analytics, 2016’nın ilk yarısında en çok satan Android telefonları açıkladı. ...

instagram-coklu-hesap-670x248

İnstagram Snapchat ve Stories özelliklerini başlattı

İnstagram Snapchat ve Stories özelliklerini başlattı

Son dönemde atılımları ile dikkat çeken İnstagram, Snapchat’tan sonra Stories özelliğini de kullanıma sundu. ...

samsung

Samsung Cloud servisi geliyor

Samsung Cloud servisi geliyor

Geçtiğimiz gün Galaxy Unpacked adında yeni bir konferans düzenleyen Samsung Cloud servisini bu esnada duyurmayı ihmal etmedi....