Next 2000 HD Uydu Alıcısı

2000hd-uydu-alicisi

Next&NextStar’ın efsane 2000 serisi uydu alıcısı şimdi HD olarak üstelik mini halde.. Yeni 2000HD Uydu Alıcısı efsane özellikleri ile Machina 3D uydu Alıcısının da biraz küçültülmüş hali diyebiliriz.

KULLANIM ALANLARI
Next 2000 HD Uydu Alıcısı
mükemmel tasarımının yanında sahip olduğu özellikler ve yüksek malzeme kalitesiyle sizlere geniş bir kullanım alanı sunuyor. Gelişmiş IPTV yönetimi ve multimedya özellikleri sayesinde çanak bağlantısı olsun olmasın TV kanallarına içeriklere kolaylıkla erişebilirsiniz. Next 2000 HD Uydu Alıcısı, ferdi sistemler, çoklu LNB’li çanak, merkezi uydu sistemleri ve motorlu çanak sistemlerinde kullanılabilirken yeni özelliklerinden olan merkezi IPTV santrali olarak teknelerde, yazlıklarda da başarılı sonuçlar verecektir. Yer ve çok amaçlı kullanım konusunda oldukça geniş bir alan sunan Next 2000 HD desteklediği cihazlar konusunda da oldukça esnek. Marka ayırt etmeksizin tüplü TV’lerden 4K LED panelli TVlere, projeksiyon makinelerinden özel yazılımlar aracılığıyla TV ve radyo vericilerinde kullanılabilmektedir.

KULLANIM KOLAYLIĞI.
Efsane olarak adlandırılan 2000 serisini uydu alıcısı kurulumdan, kullanım aşamasına kadar benzersiz kullanıcı dostu iletişim menüleri üzerinde yoğun çaba harcayarak sadelik ve başarıyı Next 2000 HD uydu alıcısına taşındı. Bir çok özelliği gönül rahatlığıyla kullanılabilmesi için güçlü bir donanım ve yazılım altyapısını tercih edilmiş.  Donanımda en uyumlu ve en başarılı bileşenler kullanılırken, ürün yazılımında Next&NextStar Ar-Ge ekibi geliştirme sürecinin sonunda stabil bir deneyim için uzun süreli optimizasyon çalışmaları yaptı. Next 2000 HD Uydu Alıcısı ile dünyanın en gelişmiş aile moduyla tanışacaksınız.

Bebek modunda iki yaşındaki çocuğunuz kumandada kendine tanımlanan tuş yardımıyla kendi kanallarını listeleyebilecek, en sevdiği reklamları VOD tuşuna basarak kolaylıkla izleyebilecek. İmkansız mı ?

Anne modunda ise eşiniz yine kendine ayrılan tuş yardımıyla kendi kanallarını listeler ve tüm gün binlerce kanalla boğuşmaktan kurtulur. Babalar yetişkin içeriklere kanal içeriklerine tam güvenli ve sorunsuz bir şekilde erişebilir. Tam yedi (7) seviyede korumayla yetişkinlere kendi özel güvenli alanlarını oluşturma imkanı sağlar.

 

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Benzer Haberler

akilli-telefon-sarj-tuketimi

IOS ve Android Şarj Tüketimi

IOS ve Android Şarj Tüketimi

Günümüzde insanların bir parçası haline gelen akıllı telefonların her geçen ...

toyota-chr-yakit-tuketimi

Yeni Toyota C-HR Yakıt Tüketimi

Yeni Toyota C-HR Yakıt Tüketimi

Toyota C-HR, bilindik Toyota tasarımlarının çok daha dışında iç tasarıma ...

Acer-C7-Chromebook-2013-Luis-Roca-Flickr-930x620

Chrome, Android versiyonu iyileştirildi

Chrome, Android versiyonu iyileştirildi

En çok kullanılan internet tarayıcısı olan Chrome, Android sürümü için iyileştirme güncelleştirmesi yayınladı....

android-cihazinizda-isinize-yarayacak-kodlar

Android 6’nın son kullanım oranları

Android 6’nın son kullanım oranları

Google tarafından geliştirilen mobil işletim sistemi Android 6, henüz en çok kullanım oranına erişebilmiş değil. Konuyla ilgili rapor paylaşıldı...

Galaxy S7 11.8 milyon adet

İşte 2016’nın en çok satan Android telefonları

İşte 2016’nın en çok satan Android telefonları

Strategy Analytics, 2016’nın ilk yarısında en çok satan Android telefonları açıkladı. ...

instagram-coklu-hesap-670x248

İnstagram Snapchat ve Stories özelliklerini başlattı

İnstagram Snapchat ve Stories özelliklerini başlattı

Son dönemde atılımları ile dikkat çeken İnstagram, Snapchat’tan sonra Stories özelliğini de kullanıma sundu. ...

samsung

Samsung Cloud servisi geliyor

Samsung Cloud servisi geliyor

Geçtiğimiz gün Galaxy Unpacked adında yeni bir konferans düzenleyen Samsung Cloud servisini bu esnada duyurmayı ihmal etmedi....