Smite Nasıl Kayıt Olunur ve Nereden İndirilir?

Smite Nasıl Kayıt Olunur ve Nereden İndirilir?

Smite Nasıl Kayıt Olunur?

Hi-Rez Studios tarafından geliştirilen Smite, mitolojiyi konu alan bir oyundur. Oyunda oyuncular tanrıları canlandırmaktadır ve çok oyunculu bir savaş arenası ortamı bulunmaktadır. Oyuncuların birbirleriyle savaştığı ve her oyuncunun kendine özgü bir yeteneğinin olduğu oyuna kayıt işlemi yapıldıktan sonra oynamaya başlanabilir. Arama motorları, video paylaşım siteleri ya da oyun sitelerinin adres çubuğuna Smite oyununun adını yazdıktan sonra karşınıza çıkan sayfadan kayıt olabilmeniz mümkündür. Arama motorları aracılığıyla açılan Smite ana sayfasında bulunan ‘‘kayıt ol’’ linkine tıkladıktan sonra kolayca kayıt yaptırabilirsiniz.

Smite Nasıl Oynanır?

Smite Nasıl Kayıt Olunur ve Nereden İndirilir?

Smite Nasıl Kayıt Olunur ve Nereden İndirilir?

Smite, 7 farklı ülkenin tanrılarının üç boyutlu savaştığı bir oyundur. Smite oyununa başlandığında öncelikle arena, assault, joust(3V3) ve conquest gibi seçeneklerden birini seçmek gerekmektedir. Zeus, Hades, Anubis, Bakasura, Herkül ve Odin gibi tanrı karakterlerden biri seçilir. Bu tanrılardan bir kısmını seçmek ücretsizken bir kısmı ücrete tabidir. Çin, Yunan, Mısır, Hindu, İskandinav, Maya ve Roma tanrılarının yer aldığı oyun isteğe bağlı olarak PvE ya da PvP modlarında savaşlara katılma sağlamaktadır. Arena, assault, joust, conquest, domination ve practice şeklinde ayrılan oyun modlarının bir kısmında amaç karşı takımın kredisini sıfırlamak, bir kısmında ise fetih yapmak ve ele geçirmek üzere kurulmuştur. Practice modunda, diğer modlardan farklı olarak yapay zekâya karşı savaşabilmek de mümkündür. Karakter yapılandırma sistemi bulunanSmite oyununda sahip olduğunuz karakterlerin seviyelerini yükselterek farklı yetenekler kazanmasını da sağlayabilirsiniz.

Smite Nasıl ve Nereden İndirilir?

Pek çok online oyunla bilgisayar oyunu severlere hitap eden firmalar, birbirinden farklı oyunlara imza atmaktadır. Smite da bu online oyunlardan birisidir. Ancak Smite’ı diğer oyunlardan ayıran özellik ise hem üç boyutlu olması hem de karakterlerin yani heroesların tanrılardan oluşmasıdır. Smite oyununu bilgisayarına indirip doyasıya oynamak isteyen oyun severlerin yapması gereken ise arama motorlarının, video paylaşım sitelerinin ya da oyun sitelerinin adres çubuğuna Smite yazarak oyunun ana sayfasına giriş yapmaktır. Daha sonrasında ise oyunun indirilebileceğini gösteren linke tıklayarak oyunu indirmek mümkündür. Özellikle de oyun severlere hizmet veren oyun siteleri Smite oyununu kolay indirmeyi sağlamaktadır.

Smite İndirmek için Tıklayınız.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Benzer Haberler

akilli-telefon-sarj-tuketimi

IOS ve Android Şarj Tüketimi

IOS ve Android Şarj Tüketimi

Günümüzde insanların bir parçası haline gelen akıllı telefonların her geçen ...

toyota-chr-yakit-tuketimi

Yeni Toyota C-HR Yakıt Tüketimi

Yeni Toyota C-HR Yakıt Tüketimi

Toyota C-HR, bilindik Toyota tasarımlarının çok daha dışında iç tasarıma ...

Acer-C7-Chromebook-2013-Luis-Roca-Flickr-930x620

Chrome, Android versiyonu iyileştirildi

Chrome, Android versiyonu iyileştirildi

En çok kullanılan internet tarayıcısı olan Chrome, Android sürümü için iyileştirme güncelleştirmesi yayınladı....

android-cihazinizda-isinize-yarayacak-kodlar

Android 6’nın son kullanım oranları

Android 6’nın son kullanım oranları

Google tarafından geliştirilen mobil işletim sistemi Android 6, henüz en çok kullanım oranına erişebilmiş değil. Konuyla ilgili rapor paylaşıldı...

Galaxy S7 11.8 milyon adet

İşte 2016’nın en çok satan Android telefonları

İşte 2016’nın en çok satan Android telefonları

Strategy Analytics, 2016’nın ilk yarısında en çok satan Android telefonları açıkladı. ...

instagram-coklu-hesap-670x248

İnstagram Snapchat ve Stories özelliklerini başlattı

İnstagram Snapchat ve Stories özelliklerini başlattı

Son dönemde atılımları ile dikkat çeken İnstagram, Snapchat’tan sonra Stories özelliğini de kullanıma sundu. ...

samsung

Samsung Cloud servisi geliyor

Samsung Cloud servisi geliyor

Geçtiğimiz gün Galaxy Unpacked adında yeni bir konferans düzenleyen Samsung Cloud servisini bu esnada duyurmayı ihmal etmedi....