Spotcam Wi-Fi Video Kamera

spotcam-hd-bebek-kamerası

Neden Spotcam HD alınmalı yada Spotcam HD‘in diğerlerinden farkı nedir? dediğinizi duyar gibi olduk ve hemen yazalım dedik

Öncelikle Spotcam HD Amerika ve Avrupa ülkelerinden ciddi sayıda satışa imza atmış, kısa zamanda ama çok kısa zamanda stokları bitirerek başarısını, performansını ve gerçek anlamda muadilinin olmadığını kanıtlamıştır.

Ayrıca görüntülerin gönderildiği ve işlendiği  cloud sunucuda, kaydedilen görüntülerden film / video yapmanıza olanak sağlamaktadır. Şöyle düşünün, çocuğunuzun yada çalışanınızın komik hallerini bulup ve bu bölümleri kesip birleştirerek online olarak bir video hazırlayabiliyorsunuz.

Bunun yanında yine myspotcam.com üzerinde dilerseniz kameranızı herkesin izlemesine olanak sağlarsınız. Şöyle ki, Spotcam HD cihazını bir otelin yada dairenizin önünü kaydedecek şekilde ayarladınız ve bu görüntüyü herkes ile paylaşmak istiyorsunuz bunun için sadece  2 tık yeterlidir. Böylece myspotcam.com üzerinde herkese açık bir şekilde paylaştırılır.

Bu arada görüntülerimin cloud sunusunda olmasını istemiyorum. Kimsenin benim bilgilerime erişmesini istemiyorum diyorsanız endişelenmeyin. Çünkü görüntüler database e yazılmakta olduğundan ve cloud sunucusunun bir banka kasası (yada aklınıza gelen en güvenli alan) gibi yüksek güvenliğe sahip olduğunu söylemeliyiz. Sizin email adresinize kaydı olan bir cihaz, çalınsa dahi kullanılamaz. Ayrıca gelen hırsız evinizdeki Spotcam HD ürününü çalsa bile görüntüleri üzerinde tutmadığından dolayı görüntüler elinizde olur. Bunlar bu güvenlik özelliklerinden sadece bir iki tanesidir.

Yine Spotcam ürününü muadillerinden farklı kılan en önemli özelliklerden birisi de üzerindeki High Power(yüksek güçlü) IR LED’ler dir. Gece görüşü inanılmaz başarılıdır ki örnek resim aşağıdadır.

spotcam-hd-gece-görüşü

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Son olarak dezavantaj olarak görünen, Spotcam HD cloud sunucusuna kayıt yaptığından dolayı depolama ile ilgili bir sorun oluşmaktadır. Normalde cihazı satın aldığınızda sadece son 1 günlük kayıt size ücretsiz olarak geliyor. Yani hep 1 günlük kayıt elinizde oluyor. Şayet siz elinizde son 3 günlük kayıt / 7 günlük kayıt / 30 günlük kayıt  kalmasını istiyorsanız, bunun için ücret ödemeniz gerekmektedir.

Bu meblalar çok yüksek olmamakla birlikte, aslında mantıklı çünkü ;

1 – Cihaz çalınsa bile videolarınız çalınmaz dilediğinizde kimin cihazı çaldığını bulabiliyor olacaksınız.

2 – Dilediğiniz anda dilediğiniz videolardan film oluşturabilir ve bunu  sosyal medya da paylaşabiliyorsunuz

3 – Normalde SpotCam HD ürününde yok ama alternatif ürün kullanmanız durumda harici bir depolama ünitesine kayıt yapacağınız zaman ve SpotCam HD ürünü ile aynı format ve kalitede görüntüleri depolama ünitesine kaydetmek istediğinizde gerekli olacak harddisk fiyatı ile Spotcam’in 30 günlük kayıt ücreti neredeyse aynı. O halde neden bir disk alıp riske atılsın ki ?

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Benzer Haberler

akilli-telefon-sarj-tuketimi

IOS ve Android Şarj Tüketimi

IOS ve Android Şarj Tüketimi

Günümüzde insanların bir parçası haline gelen akıllı telefonların her geçen ...

toyota-chr-yakit-tuketimi

Yeni Toyota C-HR Yakıt Tüketimi

Yeni Toyota C-HR Yakıt Tüketimi

Toyota C-HR, bilindik Toyota tasarımlarının çok daha dışında iç tasarıma ...

Acer-C7-Chromebook-2013-Luis-Roca-Flickr-930x620

Chrome, Android versiyonu iyileştirildi

Chrome, Android versiyonu iyileştirildi

En çok kullanılan internet tarayıcısı olan Chrome, Android sürümü için iyileştirme güncelleştirmesi yayınladı....

android-cihazinizda-isinize-yarayacak-kodlar

Android 6’nın son kullanım oranları

Android 6’nın son kullanım oranları

Google tarafından geliştirilen mobil işletim sistemi Android 6, henüz en çok kullanım oranına erişebilmiş değil. Konuyla ilgili rapor paylaşıldı...

Galaxy S7 11.8 milyon adet

İşte 2016’nın en çok satan Android telefonları

İşte 2016’nın en çok satan Android telefonları

Strategy Analytics, 2016’nın ilk yarısında en çok satan Android telefonları açıkladı. ...

instagram-coklu-hesap-670x248

İnstagram Snapchat ve Stories özelliklerini başlattı

İnstagram Snapchat ve Stories özelliklerini başlattı

Son dönemde atılımları ile dikkat çeken İnstagram, Snapchat’tan sonra Stories özelliğini de kullanıma sundu. ...

samsung

Samsung Cloud servisi geliyor

Samsung Cloud servisi geliyor

Geçtiğimiz gün Galaxy Unpacked adında yeni bir konferans düzenleyen Samsung Cloud servisini bu esnada duyurmayı ihmal etmedi....