Anasayfa » Bilgisayar » Toshiba’dan eskiyi getir yeniyi götür kampanyası
toshiba-kampanya

Toshiba’dan eskiyi getir yeniyi götür kampanyası

Reklamlar

Toshiba Türkiye dağıtıcısı TNB bilgisayar ve görüntü sistemleri A.Ş tarafından düzenlenen kampanyada eski bilgisayarımızı teslim ettiğimizde, güncel teknolojilere sahip Toshibanın en yeni dizüstü bilgisayarlarından birine sahip olabileceğiz.

Kampanya süreci nasıl işliyor?

Toshiba Türkiye dağıtıcısı TNB’nin resmi internet sitesinde kampanya ile ilgili bir form bulunuyor. Bu formu özellikle telefon numaramızın bize kolay ulaşabilecekleri bir numara olması koşuluyla doldurup, formda bulunan kendi bilgisayarımızın modelini ve istediğimiz yeni bilgisayarın modelini doğru bir şekilde belirttikten sonra firma formu değerlendirip bizi arayacak(mış)

Sitede kampanya ile ilgili herhangi bir süre kısıtlaması belirtilmemiş, galiba uzun süreçli bir kampanya olacak, o yüzden aceleye gerek yok seçeceğimiz model için araştırmaya bolca vaktimiz var.

Ve kampanya sitesi: http://www.toshibatr.com/yenile/

REKLAMLAR

Bir yorum

  1. Eskıyı getir yeniyi gotur

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>