Warframe Nasıl Kayıt Olunur ve Nereden İndirilir?

Warframe Nasıl Kayıt Olunur ve Nereden İndirilir?

Warframe Nasıl Kayıt Olunur?

Warframe Nasıl Kayıt Olunur ve Nereden İndirilir?

Warframe Nasıl Kayıt Olunur ve Nereden İndirilir?

Warframe, uzay temalı bir online oyundur. Tamamen ücretsiz bir oyun olan Warframe internetten tüm arama motorlarından ve oyun sitelerinden kolaylıkla indirilebilmektedir. Hatta oyunu indirmeden de ‘hemen oyna’ seçeneği ile giriş yaparak oynayabilmek mümkündür. arama motorlarına oyunun adının yazılması ile oyunun web sitesine giriş yapıldıktan sonra ana sayfanın sağ üst köşesinde bulunan ‘kayıt’ linkine tıklayarak açılan form doldurulur ve üye olunur. Daha sonra da dilediğiniz zaman oyunu oynayabilir ve keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Aslında oyun, birden fazla oyuncunun dış çevre ile savaşması için tasarlanmıştır.

Warframe Nasıl Oynanır?

Dijital Extremes tarafından Evolituon Engine oyun motoru ile geliştirilenWarframe, bilim kurgu temalı, play station versiyonu bir oyundur. Güneş sisteminde yer alan gezegenlerin çevresindeki gemilerde geçen oyunda takımınızı kurarak düşmanlara karşı savaşabilmektesiniz. Oyunda Tenno, Grineer ve Corpus adlı üç farklı sınıf yer almaktadır. her sınıfta ise çeşitli yeteneklere sahip 5 farklı karakter yani warframe bulunmaktadır. ancak bu karakterlerden bazılarını kullanabilmek için belli seviyelere ulaşmak gerekmektedir. warframe’de görev alacağınız zindanlar, kalabalık savaş alanları ve çok katlı tasarlanmış zindanlar bulunmaktadır. Çok oyunculu üçüncü şahıs bir nişancı oyunu olan Warframe skill yapısı zengin mühimmat ve zırhlar kullanabilme seçeneklerine de sahiptir. Oyunu oynarken en belirgin özellik ise co-op olması yani PvP modunun olmamasıdır. Oyunda combo hareketlerinin yapıldığı Warframe’de konuşarak size eşlik eden bir rehber de bulunmaktadır. oyunun başında kapalı olarak karşınıza çıkan haritaların sayısı daha sonraları 100’ün üzerinde olabilmektedir. Ayrıca başlangıçta kolay geçilebilen haritalar gittikçe zorlaşmakta ve geçmek uzun süre almaktadır.

Warframe Nasıl ve Nereden İndirilir?

Paralı oynanan online oyunların aksine oyun severlere ücretsiz olarak eğlenceli dakikalar yaşatan Warframe, öncelikle oyunun kendi web sitesinden indirilebilmektedir. Tüm arama motorları üzerinden ve oyun sitelerinden de ulaşılabilen Warframe oyunu kolay bir şekilde ve kısa sürede indirilebilmekte ve oldukça kolay bir içeriğe sahip durumdadır. Oynaması da eğlenceli olduğu kadar kolay olan oyun, özellikle de savaş ve silah oyunlarından hoşlanan macera severler için idealdir.

Warframe indirmek için tıklayınız.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Benzer Haberler

akilli-telefon-sarj-tuketimi

IOS ve Android Şarj Tüketimi

IOS ve Android Şarj Tüketimi

Günümüzde insanların bir parçası haline gelen akıllı telefonların her geçen ...

toyota-chr-yakit-tuketimi

Yeni Toyota C-HR Yakıt Tüketimi

Yeni Toyota C-HR Yakıt Tüketimi

Toyota C-HR, bilindik Toyota tasarımlarının çok daha dışında iç tasarıma ...

Acer-C7-Chromebook-2013-Luis-Roca-Flickr-930x620

Chrome, Android versiyonu iyileştirildi

Chrome, Android versiyonu iyileştirildi

En çok kullanılan internet tarayıcısı olan Chrome, Android sürümü için iyileştirme güncelleştirmesi yayınladı....

android-cihazinizda-isinize-yarayacak-kodlar

Android 6’nın son kullanım oranları

Android 6’nın son kullanım oranları

Google tarafından geliştirilen mobil işletim sistemi Android 6, henüz en çok kullanım oranına erişebilmiş değil. Konuyla ilgili rapor paylaşıldı...

Galaxy S7 11.8 milyon adet

İşte 2016’nın en çok satan Android telefonları

İşte 2016’nın en çok satan Android telefonları

Strategy Analytics, 2016’nın ilk yarısında en çok satan Android telefonları açıkladı. ...

instagram-coklu-hesap-670x248

İnstagram Snapchat ve Stories özelliklerini başlattı

İnstagram Snapchat ve Stories özelliklerini başlattı

Son dönemde atılımları ile dikkat çeken İnstagram, Snapchat’tan sonra Stories özelliğini de kullanıma sundu. ...

samsung

Samsung Cloud servisi geliyor

Samsung Cloud servisi geliyor

Geçtiğimiz gün Galaxy Unpacked adında yeni bir konferans düzenleyen Samsung Cloud servisini bu esnada duyurmayı ihmal etmedi....