Next 2000 HD Uydu Alıcısı

Next&NextStar’ın efsane 2000 serisi uydu alıcısı şimdi HD olarak üstelik mini halde.. Yeni 2000HD Uydu Alıcısı efsane özellikleri ile Machina 3D uydu Alıcısının da biraz küçültülmüş hali diyebiliriz.

KULLANIM ALANLARI
Next 2000 HD Uydu Alıcısı
mükemmel tasarımının yanında sahip olduğu özellikler ve yüksek malzeme kalitesiyle sizlere geniş bir kullanım alanı sunuyor. Gelişmiş IPTV yönetimi ve multimedya özellikleri sayesinde çanak bağlantısı olsun olmasın TV kanallarına içeriklere kolaylıkla erişebilirsiniz. Next 2000 HD Uydu Alıcısı, ferdi sistemler, çoklu LNB’li çanak, merkezi uydu sistemleri ve motorlu çanak sistemlerinde kullanılabilirken yeni özelliklerinden olan merkezi IPTV santrali olarak teknelerde, yazlıklarda da başarılı sonuçlar verecektir. Yer ve çok amaçlı kullanım konusunda oldukça geniş bir alan sunan Next 2000 HD desteklediği cihazlar konusunda da oldukça esnek. Marka ayırt etmeksizin tüplü TV’lerden 4K LED panelli TVlere, projeksiyon makinelerinden özel yazılımlar aracılığıyla TV ve radyo vericilerinde kullanılabilmektedir.

KULLANIM KOLAYLIĞI.
Efsane olarak adlandırılan 2000 serisini uydu alıcısı kurulumdan, kullanım aşamasına kadar benzersiz kullanıcı dostu iletişim menüleri üzerinde yoğun çaba harcayarak sadelik ve başarıyı Next 2000 HD uydu alıcısına taşındı. Bir çok özelliği gönül rahatlığıyla kullanılabilmesi için güçlü bir donanım ve yazılım altyapısını tercih edilmiş.  Donanımda en uyumlu ve en başarılı bileşenler kullanılırken, ürün yazılımında Next&NextStar Ar-Ge ekibi geliştirme sürecinin sonunda stabil bir deneyim için uzun süreli optimizasyon çalışmaları yaptı. Next 2000 HD Uydu Alıcısı ile dünyanın en gelişmiş aile moduyla tanışacaksınız.

Bebek modunda iki yaşındaki çocuğunuz kumandada kendine tanımlanan tuş yardımıyla kendi kanallarını listeleyebilecek, en sevdiği reklamları VOD tuşuna basarak kolaylıkla izleyebilecek. İmkansız mı ?

Anne modunda ise eşiniz yine kendine ayrılan tuş yardımıyla kendi kanallarını listeler ve tüm gün binlerce kanalla boğuşmaktan kurtulur. Babalar yetişkin içeriklere kanal içeriklerine tam güvenli ve sorunsuz bir şekilde erişebilir. Tam yedi (7) seviyede korumayla yetişkinlere kendi özel güvenli alanlarını oluşturma imkanı sağlar.

 

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Benzer Haberler

nokia 4.2 kaç para

Nokia’nın yeni uygun fiyatlı telefonu Nokia 4.2’nin fiyatı ve özelliklerini

Nokia’nın yeni uygun fiyatlı telefonu Nokia 4.2’nin fiyatı ve özelliklerini

Nokia’nın yeni uygun fiyatlı telefonu Nokia 4.2’nin fiyatı ve özelliklerini ...

euro-truck-türkiye haritası

Euro Truck Simulator 2 Türkiye Haritası Eklendi

Euro Truck Simulator 2 Türkiye Haritası Eklendi

Euro Truck Simulator 2 oyununa gelecek yeni DLC’de, Romanya ve ...

next point

Next Point HD V1.09.20144 Uydu Yazılım

Next Point HD V1.09.20144 Uydu Yazılım

Next Point HD V1.09.20144 yazılım güncellemesi yapıldı. Next Point HD ...

kaldiracli işlemler

Kaldıraçlı Ticaret Nedir?

Kaldıraçlı Ticaret Nedir?

Kaldıraçlı ticaret, kazançlarını kısa bir süre için bekleme pozisyonlarından optimize ...

Meizu Pro 7 Plus Türkiye’de!

Meizu Pro 7 Plus Türkiye’de!

Türkiye’ye resmi olarak giriş yapan Meizu, şimdi de 6 GB ...

Nokia 7 Plus Beş Dakikada Tükendi!

Nokia 7 Plus Beş Dakikada Tükendi!

İlk kez Çin’de satışa çıkan Nokia’nın orta segment telefonu Nokia ...

Porsche Mission E Cross Turismo Tanıtıldı!

Porsche Mission E Cross Turismo Tanıtıldı!

Porsche, Tesla Model X rakibi Mission E Cross Turismo SUV ...